Приглашаем фишинг и спам(почта/соц.сеть/мессенджер) экспертов для переговоров.
Для обращения необходимо написать в обратную связь
Тема: Сотрудничество
Скрыть

Актуальная ссылка на мегу hydra4center com


 • 27/10/2022 в 06:36 ТС   Ebobaluk (Специалист)
  69 сделок
  456 лайков
  Уважаемые пользователи, в связи с прекращением поддержки доменов v2 сайт будет открываться по адресам:

 • 27/10/2022 в 15:45 Olyhe
  17 сделок
  76 лайк
  Hydra union официальный сайт hydra4center com - RuTOR

  Також на сторнц компан зазначен так послуги, як tor управлння нвестицйними портфелями, нвестування у рзн види накопичувальних фондв та у бржов ндексн облгац, над. Центр Бржових ТехнологйПд час здйснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активнстю аналтики Комс виявили сторнку компан Центр Бржових Технологй, на якй громадянам пропонують послуги портфельного нвестування, а саме нвестування у портфель Клервант, який сформований з акцй найбльших свтових компанй недооцнених активв. Ц проекти не отримували вд Комс жодних лцензй, необхдних для здйснення нвестицйно дяльност чи надання послуг з цнними паперами та ншими фнансовими нструментами на територ Украни. На офцйний запит Комс про надання нформац вд ЦБТ вдповдь так не rael investments ltdсайт проекту israel investments LTD пропону громадянам послуги портфельного ннних.

  З вдкритих джерел Комся також встановила, що послуги для забезпечення дяльност домену надаються компаню OVH Hosting Oy, яка зарестрована в Фнлянд, та використову вртуальн приватн хмарн сервери (VPS як забезпечують анонмнсть власникв доменв. Як сказано на сайт проекту, Центр Бржових Технологй ма розгалуджену мережу флй та представництв у багатьох мстах Украни. Також Комся не надавала необхдних дозволв на розмщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють. Нкцпфр вжива всх законних заходв щоб мнмзувати потенцйно протиправну дяльнсть та попереджа нвесторв про ризики втрати грошей.

  Нкцпфр попереджа нвесторв про ризики втрати грошей в Центр бржових технологй та israel investments LTD Нацональна комся з цнних паперв та фондового ринку попереджа нвесторв про ризики втрати грошей в Центр бржових технологй та israel investments LTD. Дал наводимо цитати з вдповдно сторнки компан Центр Бржових Технологй, як можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, як здйснюються без. Комся констату в обох випадках вс ознаки можливого зловживання на ринку фнансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштв. Придбати портфель дуже просто: вибирате пакет, тиснете нвестувати, заповнюте просту форму зворотного звязку.

 • 28/10/2022 в 01:55 Ahijurit
  AH
  19 сделок
  72 лайк
  Все, дуже просто, дал з Вами звяжеться наш фахвець. Вигода: максимальний дохд завдяки ункальнй стратег оцнки акцй та нших активв; Центр Бржових Технологй безумовний лдер за клькстю ВП-клнтв серед всх укранських компанй, як працюють на фнансових ринках. Вони застрахован фондом гарантованого страхування нвесторським компенсацйним фондом вропи; Ункальнсть Клеревант поляга в надйност нновацях. Щоб грош почали працювати на Вас, покладайтеся на професоналв!; П нада стабльний щомсячний пасивний дохд. Рекламу israel investments LTD аналтики виявили на багатьох популярних нформацйних ресурсах у мереж нтернет, у соцальних мережах. Крм того, повдомила правоохоронн органи та Службу Украни з питань безпечност харчових продуктв та захисту споживачв. Подборка Marketplace-площадок by LegalRC Площадки постоянно атакуют друг друга, возможны долгие подключения и лаги. На офцйний запит Комс про надання нформац вд проекту вдповдь так не надйшла. Кив, роликв на радо, банерв та реклами на багатьох нформацйних ресурсах у мереж нтернет. Можливсть заробити вд 5 000 до 50 000 за деклька мсяцв. Выбирайте любой понравившийся вам сайт, не останавливайтесь только на одном. Також аналтики Комс виявили багато зовншньо реклами проекту. П може складатися з золота, нерухомост, цнних паперв, опцонв. Вн буде доповнений фнансовими нструментами, як допоможуть швидше досягти поставлених цлей. Вдповдно до нформац з сайту, israel investments LTD ма представництва в зрал, Англ, тал, Швейцар, та Укран. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваш грош знаходяться на рахунку вропейського банку.
  Hydra ссылка tor зеркало hydra4center com - Rutor
 • 28/10/2022 в 13:06 Ihiva
  IH
  18 сделок
  42 лайк
  Israel Investments пропону готов нвестицйн пакети, як будуть приносити прибуток незалежно вд полтично чи ринково ситуац. Портфел доступн для громадян будь-яких кран.
 • 28/10/2022 в 18:11 Xufobapu
  XU
  19 сделок
  89 лайк
  Комся вбача в дяльност, види яко вказан на сайтах проектв israel investments LTD та Центр Бржових Технологй, ознаки можливого зловживання на ринку фнансових послуг. Вн надасть повну консультацю обговорить вс детал обраного портфеля; нвестицйний портфель це рзн активи, обднан для досягнення певних фнансових цлей. Даний нвестицйний портфель поднав в соб високу прибутковсть акцй найбльших свтових компанй недооцнен активи. Нкцпфр, в межах компетенц, здйснила вс необхдн д, зокрема, зверталась (безуспшно) з запитами до осб, як розмщують рекламн матерали, порушила (успшно) справи про правопорушення за безлцензйну дяльнсть на фондовому ринку.